Now® Foods NOW Glukosamin & Chondroitin with MSM Liquid, 473 ml

539 

Popis

NOW Glucosamine & Chondroitin with MSM Liquid, 473 ml

NOW ® Liquid Glucosamine & Chondroitin with MSM kombinuje tři z nejznámějších živin dostupných pro podporu zdravých kloubů v tekuté formě. Vědecké studie prokázaly, že glukosamin a chondroitin mohou podporovat normální pohyblivost a pohodlí kloubů. 

  • Obsahuje MSM.
  • Podporuje mobilitu a zdraví kloubů. 
  • Obsahuje vitamin C a mangan.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) dvakrát denně.

Složení

velikost dávky: 1 polévková lžíce (15ml)
Balení obsahuje cca 32 dávek. 
  Množství 
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie  15  
Sacharidy celkem  4 g 1% *
Vitamin C (jako kyselina askorbová) 125 mg 139%
Mangan
   (z chelátu kyseliny amonné s aminokyselinami)
4 mg 174%
Sodík 95 mg 4%
Glukosamin HCl 750 mg ***
Chondroitin sulfát sodný
   (z hovězí chrupavky)
600 mg ***
MSM (methylsulfonylmethan) 150 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Tento produkt by neměly používat osoby se známou alergií na měkkýše. Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní stav (zejména glaukom). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Deionizovaná voda, rostlinný glycerin, fruktóza, přírodní aroma, kyselina jablečná, kyselina citrónová, xanthanová guma, sorbát draselný (jako konzervační látka) a přírodní beta-karoten. Obsahuje měkkýše (krab, krevety, humry, raky). Přírodní beta-karoten obsahuje rafinovaný sójový olej.


Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

473 ml.

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Glukosamin & Chondroitin with MSM Liquid, 473 ml je 539 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Glukosamin & Chondroitin with MSM Liquid, 473 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739031754.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní sportovní výživa - Podobné produkty: NutriWorks NAC 90 kapslí, Viridian Joint Complex 90 kapslí (klouby, vazy, šlachy), Now® Foods NOW Vegetariánský Glukosamin & MSM, 240 rostlinných kapslí, Doctor’s Best Doctor’s Best Kolagen prášek, Typ I & III, 1000 mg, 200g