Now® Foods NOW Kidney Cleanse (ledviny očista), 90 rostlinných kapslí

359 

Popis

NOW Kidney Cleanse (očista ledvin), 90 rostlinných kapslí

Zdravý močový trakt je nezbytný pro udržení normální rovnováhy tekutin v těle a pro metabolismus odpadních látek. Kombinace extraktu zpetržele, fenyklu a přesličky společně s dalšími bylinami je sestavena pro jedince zaměřené na podporu normálních funkcí ledvin, optimálního vylučování odpadních látek a udržení zdravého prostředí močových cest.

  • Uva Ursi obsahuje glykosidy, arbutin, hydrochinon a třísloviny. Užívá se zejména pro podporu zdraví ledvin a močových cest. V letech 1820 až 1950 byla Uva Ursi oficiálně uvedena v americkém lékopisu. Kromě zdraví prospěšných účinků na ledviny a močové cesty má rovněž antibakteriální účinky. Jedná se o antioxidant, optimalizuje hladinu cukru v krvi a podporuje přirozenou obranyschopnost těla.
  • Rozmarýn, který směs obsahuje je silný antioxidant, který podporuje normální trávení, využívá se při poruchách jater a žlučových cest, podporuje přirozenou obranyschopnost a využívá se jako podpora ledvin a močových cest. 
  • Fenykl podporuje trávení, detoxikaci a vylučování odpadních látek močí.
  • Kopříva dvoudomá má diuretické (močopudné) vlastnosti a tím pomáhá vylučování vody z těla. Podporuje činnost cévní soustavy, zvlášť při pocitu „těžkých nohou“, pomáhá udržovat zdraví kostí, kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. Taktéž podporuje peristaltiku střev a u mužů příznivě působí na prostatu.
  • Olivové listy obsahují jedinečnou sloučeninu známou jako oleuropein. Oleuropein, který se nachází v olivových listech, optimalizuje krevní tlak a chrání před oxidačním poškozením. 
  • Přeslička rolní, kterou směs obsahuje podporuje normální stav pokožky, vlasů, nehtů, podporuje funkce močové soustavy, zdraví kostí a kloubů, pomáhá normální činnosti jater a ledvin a podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému.

Doporučené dávkování

2 kapsle denně s větším množstvím vody, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 45 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Uva Ursi extrakt (Arctostaphylos uva-ursi) (list z medvědice lékařské)

300 mg ***

PetrželPetroselinum crispum ) (osivo)

150 mg ***
Extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) (list) 150 mg  
Fenykl (Foeniculum vulgare) (osivo) 100 mg  
Extrakt z kopřivy  (Urtica dioica) 50 mg  

Extrakt z olivových listů (Olea europaea)

50 mg  
Přeslička (Equisetum arvense) 50 mg  
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Celulóza (tobolka), rýžová mouka, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Kidney Cleanse (ledviny očista), 90 rostlinných kapslí je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Kidney Cleanse (ledviny očista), 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739024633.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Enhanced Rhodiola Complex 90kapslí (Rozchodnice růžová s adaptogeny), Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí, BrainMax Pure Turkey Tail (Coriolus) prášek, BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí