Now® Foods NOW L-Tyrosine, prášek, 113g

479 

Popis

NOW L-Tyrosine, prášek, 113g

L-tyrosin je nepostradatelná aminokyselina nezbytná pro produkci neurotransmiterů dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu a také pro kožní pigment melanin. Noradrenalin (norepinefrin) a adrenalin (epinefrin) jsou hlavními aktéry v těle reakce na akutní stres a spolu s dopaminem pomáhají podporovat pozitivní náladu a duševní bdělost. Kromě toho je L-tyrosin zvláště důležitý pro normální funkci štítné žlázy.  

Dávkování

Smíchejte 1/4 čajové lžičky ve šťávě nebo ve vodě, nejlépe mezi jídly, 1 až 3 krát denně.

Upozornění

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. 
 

Složení

velikost dávky: 1/4 čajové lžičky

Počet dávek: 323

  Množství
v 1 dávce
%RHP*

L-tyrosin (volná forma)

350 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Balení: 113g

Další ingredience: Žádné

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, korýše ani ořechy. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW L-Tyrosine, prášek, 113g je 479 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW L-Tyrosine, prášek, 113g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739002655.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Krill Oil Neptune (olej z krilu), 500 mg, 60 softgel kapslí, Swanson Ashwagandha 450 mg, 100 kapslí, Ovonex s.r.o. Ovonex – LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS, 50ml, Swanson Biotin, 5000 mcg, 30 kapslí