Now® Foods NOW Lycopene (Lykopen), 10 mg, 60 softgelových kapslí

439 

Popis

NOW Lycopene (Lykopen), 10 mg, 60 softgelových kapslí

Lykopen obsahuje LYC-O-MATO ® , patentovaný komplex rajčat s plným množstvím fytonutrientů z rajčat, včetně přírodního lykopenu. 

  • Obsahuje přírodní výtažek z rajčat.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 3 krát denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Lykopen
   (z přírodního rajčatového extraktu) (LYC-O-MATO ® )
10 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění 

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Olej z rýžových otrub a kapsle Softgel (hovězí želatina, glycerin, voda). Nevyrábí se ze složek kvasnic, pšenice, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb nebo měkkýšů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny. 

Balení

60 softgelových kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Lycopene (Lykopen), 10 mg, 60 softgelových kapslí je 439 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Lycopene (Lykopen), 10 mg, 60 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030603.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Praline Cup, Čokokošíček Pralinka, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí, Swanson White Willow Bark (vrba bílá) 400 mg, 90 kapslí, Now® Foods NOW Thyroid Energy (Štítná žláza), 180 rostlinných kapslí