Now® Foods NOW Milk Thistle Extract with Turmeric, Ostropestřec mariánský extrakt s kurkumou, 150 mg, 60 rostlinných kapslí

219 

Popis

NOW Milk Thistle Extract, Ostropestřec mariánský extrakt, 150 mg, 60 rostlinných kapslí

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je další bylinka, kterou tradiční bylinkáři používali po celá staletí. Ostropestřec má pozitivní účinek na zdravou funkci jater a žlučníku. Plody ostropestřce lze louhovat a vařit z nich čaj. Kromě toho, že var účinné látky z velké části zničí, je často problém ostropestřec důkladně vylouhovat. Proto může být praktičtější alternativou užívat extrakt této byliny Silymarin ve formě doplňku stravyExtrakt z Ostropestřce silymarin (120 mg) je silný antioxidant, který podporuje zdraví a funkci jater, podporuje trávení, pročištění, má pozitivní vliv na hladinu krevního cukru a přirozenou obranyschopnost těla. Kromě toho obsahuje kapsle také kurkumu, která je rovněž silný antioxidant, který se podílí na správné funkci jater, trávení, silnější imunitě a podporuje funkci kloubů a kostí.

Ostropestřec

  • Antioxidant.
  • Zvyšuje antioxidační aktivitu.
  • Podporuje zdraví jater.
  • Normální činnost srdce.
  • Normální trávení – pročištění.
  • Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 1 až 3 krát denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinné kapsle 
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Kalorie

5  ***
Celkový obsah sacharidů 1 g  

<1 %**

Extrakt z ostropestřce mariánského Cynara scolymus ) Silybum marianum ) (ovoce/semena) (standardizováno na 240 mg flavonoidů silymarinu – ekvivalent 80 %

300 mg   

***

KurkumaCurcuma longa ) (kořen) 700 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu (denní příjem 2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Není určeno pro těhotné/kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže (zejména dysfunkci žlučníku), poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Hypromelóza (celulózová kapsle), rýžová mouka a kyselina stearová (rostlinný zdroj). Není vyrobeno z droždí, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů, ořechů nebo sezamu. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

30 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Milk Thistle Extract with Turmeric, Ostropestřec mariánský extrakt s kurkumou, 150 mg, 60 rostlinných kapslí je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Milk Thistle Extract with Turmeric, Ostropestřec mariánský extrakt s kurkumou, 150 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047359.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Pekanové ořechy BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Čekankový sirup, 250 ml, BrainMax Energy Magnesium, 1000 mg, 200 kapslí (Magnesium Malate – Hořčík malát, 164 mg)