Now® Foods NOW Potassium Citrate (draslík jako citrát draselný), Pure powder, 340g

299 

Popis

NOW Potassium Citrate (draslík jako citrát draselný), Pure powder, 340g

Draslík je esenciální minerál, který je široce rozšířen v celé řadě zdrojů naší potravy. Vyšší obsah draslíku zpravidla obsahuje především ovoce a zelenina. Dostatek draslíku je klíčový pro správnou funkci nervové a svalové soustavy. Napomáhá rovněž k udržení normálního krevního tlaku. Draslík ve formě citrátu je v organismu lépe vstřebatelný a disponuje rovněž lepší biodostupností.

  • Draslík v lépe vstřebatelné a biodostupnější formě citrátu.
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
  • Přispívá k normální činnosti svalů.
  • Optimalizuje krevní tlak.

Doporučené dávkování

Vezměte 1/4 lžičky 1 až 2 krát denně v samostatných dávkách. Berte s jídlem a se sklenicí vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte 2 porce denně.

Složení

velikost dávky: 1/4 lžičky (cca.1,4 g)
Balení obsahuje cca 243 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Draslík (z citrátu draselného) 448 mg 10%
* % denní referenční hodnota příjmu 

Upozornění

Trpíte-li onemocněním (zejména chorobami spojenými se srdcem/játry nebo diabetem), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky (zejména takové, které mohou ovlivnit funkci jater nebo obsah draslíku v krvi), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Žádné.
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

340 g.

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Potassium Citrate (draslík jako citrát draselný), Pure powder, 340g je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Potassium Citrate (draslík jako citrát draselný), Pure powder, 340g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739014467.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure Turkey Tail (Coriolus) prášek, BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Karel Kolínek Včelí mateří kašička, 20g (2x kůra), Now® Foods NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg, 60 rostlinných kapslí