Now® Foods NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg, 60 rostlinných kapslí

669 

Popis

NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg

Rhodiola (Rhodiola rosea), česky rozchodnice růžová, je rostlina původem z arktických a horských oblastí Evropy, Asie a Ameriky. Jako lék posilující fyzickou i duševní kondici ji využívalo mnoho kultur včetně starověkých Řeků. Rhodiola je obecně považována za adaptogen, prostředek umožňující se přizpůsobit neustále měnícím životním podmínkám a poradit si se stresem a únavouRostlina má antioxidační vlastnosti, podporuje funkce cévního systému a srdce a má příznivý vliv na kognitivní funkce, včetně koncentrace a paměti.

  • Adaptogenní bylina. 
  • 3% standardizovaný extrakt.
  • Fyzický výkon a kondice. 
  • Pomáhá tělu přizpůsobit se každodennímu stresu. 
  • Má pozitivní vliv na kognitivní funkce.
  • Podporuje funkce krevního systému a srdce.
  • Zajištěna GMP kvalita (správná výrobní praxe).
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.
  • Bez GMO. 

Extrakt z Rhodioly najdete také v našem Anabolic Daggeru

Doporučené dávkování

Užívejte jednu pětinu obsahu kapsle denně na prázdný žaludek nebo podle pokynů informovaného lékaře. Kapsli otevřete a prášek z ní rozmíchejte v malém množství vody.

(Dávkování podle vyhlášky 58/2018 se liší od dávkování doporučeného výrobcem. Výrobce navrhuje užívat 1 kapsli 1x až 2x (jednou až dvakrát) denně na prázdný žaludek nebo podle pokynů informovaného lékaře.)  

Složení

velikost dávky: 1/5 kapsle 
Balení obsahuje 300 dávek.  
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Rhodiola (Rhodiola rosea) (extrakt z kořene) (standardizován na min. 3% celkový obsah rosavinů a min. 1% salidrozidů) 100 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Jste-li těhotná, kojíte, trpíte onemocněním, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte. 

Další složky 

Celulóza (kapsle), prášková celulóza, silika a stearan hořečnatý (rostlinný). 
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. 

Balení

60 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg, 60 rostlinných kapslí je 669 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047540.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kokosové chipsy v čokoládě, BIO, 250 g * CZ-BIO-001 certifikát, Vemoherb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapslí, Performance Protein Čokoláda 1000g, BrainMax Pure Kurkuma BIO prášek – sampler 15 g *CZ-BIO-001 certifikát