Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí

909 

Popis

NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí

NOW ® Ultra Omega je nejúčinnější přípravek pro doplnění omega-3, s 500 mg EPA a 250 mg DHA.  Tento koncentrát rybího oleje je vyráběn podle přísných norem kontroly kvality. Je testováno, že neobsahuje potenciálně škodlivé úrovně kontaminujících látek, jako jsou PCB, dioxiny, rtuť a další těžké kovy. Tento produkt využívá měkký želatinu z rybí želatiny, která poskytuje alternativu k měkkým želatinám z hovězího a vepřového želatiny.

  • Rybí olej Omega-3
  • 500 EPA / 250 DHA.
  • Kardiovaskulárního zdraví a přispívají ke zdraví srdce.
  • Kognitivních funkcí a zdravý vývoj mozku.
  • Stav pokožky, kloubů a pojivových tkání.
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  • DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 2 krát denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 180 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 10  
Tuk celkem

1 g

 2%
Koncentrát přírodního rybího oleje

 

1000 mg 

***
Kyselina eikosapentaenová (EPA)

 

500 mg

***

 

Kyselina dokosahexaenová (DHA)

250 m

***

* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Rybí olej je produktem z Peru, Maroka. Baleno v USA.

Další složky 

Softgel kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerin, enterosolventní potah, voda] a d-alfa tokoferol. Obsahuje ryby (ančovičky, sardinky). d-alfa tokoferol z non-GMO sóji. Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, kukuřice, mléka, vajec nebo měkkýšů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Obsah balení: 180 softgelových kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí je 909 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739016621.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Homocysteine Formula, 120 kapslí, Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Whole Bean Coffee Mix, 340 g, Swanson Calcium Citrate Powder (Vápník Citrát prášek), 350 mg, 227 g, BrainMax Pure Rýže, černá BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát