Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí

909 

Popis

NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí

NOW ® Ultra Omega je nejúčinnější přípravek pro doplnění omega-3, s 500 mg EPA a 250 mg DHA.  Tento koncentrát rybího oleje je vyráběn podle přísných norem kontroly kvality. Je testováno, že neobsahuje potenciálně škodlivé úrovně kontaminujících látek, jako jsou PCB, dioxiny, rtuť a další těžké kovy. Tento produkt využívá měkký želatinu z rybí želatiny, která poskytuje alternativu k měkkým želatinám z hovězího a vepřového želatiny.

  • Rybí olej Omega-3
  • 500 EPA / 250 DHA.
  • Kardiovaskulárního zdraví a přispívají ke zdraví srdce.
  • Kognitivních funkcí a zdravý vývoj mozku.
  • Stav pokožky, kloubů a pojivových tkání.
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  • DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 2 krát denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 180 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 10  
Tuk celkem

1 g

 2%
Koncentrát přírodního rybího oleje

 

1000 mg 

***
Kyselina eikosapentaenová (EPA)

 

500 mg

***

 

Kyselina dokosahexaenová (DHA)

250 m

***

* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Rybí olej je produktem z Peru, Maroka. Baleno v USA.

Další složky 

Softgel kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerin, enterosolventní potah, voda] a d-alfa tokoferol. Obsahuje ryby (ančovičky, sardinky). d-alfa tokoferol z non-GMO sóji. Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, kukuřice, mléka, vajec nebo měkkýšů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Obsah balení: 180 softgelových kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí je 909 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739016621.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – Sloní sirup, 200 ml, BrainMax Pure Kokosový olej BIO, 500 ml *CZ-BIO-001 certifikát, Puhdistamo – Collagen Beauty 60 kapslí (Kolagenové peptidy Verisol®), WellMax Obnovující kondicionér, 250 ml