NutriWorks L-Tryptophan, 100g

649 

Popis

NutriWorks L-Tryptophan

Tryptofan je esenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Ten je pro sportovce mimořádně důležitý – při hlubokém spánku tělo nejlépe regeneruje – dochází mimo jiné k obnově a růstu svalových buněk. Některé studie také potvrdily vliv tryptofanu na vylučování růstového hormonu během spánku.

Hlavní benefity produktu

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, instantní forma
  • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Zlepšení kvality spánku
     
  • Potlačení depresí, úzkosti, projevů PMS

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Balení

100 g

Dávkování

Užívejte 300 mg ( 1 zarovnaná odměrka ) denně 1-2 hodiny před spaním. Prášek smíchejte s tekutinou nebo smoothie.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Složení

L-tryptofan 100 %

Časté otázky

Cena za NutriWorks L-Tryptophan, 100g je 649 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S NutriWorks L-Tryptophan, 100g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430057980453.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Lyofilizované maliny, BIO, 45 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Špagety, semolinové BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 07/07/2023, NutriWorks Joint Worx 200g, Swanson Tribulus Terrestris Extract, Kotvičník extrakt, 500 mg, 60 kapslí