NutriWorks Testo Booster 120 kapslí

749 

Popis

Popis

Testo Booster obsahuje aktivní složky, jejichž účinek souvisí s hladinou bold mene. Základ tvoří kyselina D-asparagová obohacená o extrakt z avena sativa, maca, zinek, vitamín B6, vitamín D a zázvor. Produkt obsahuje také extrakt z kopřivy, který souvisi s optimálním fungováním prostaty.

Hlavní benefity produktu:

– Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
– Sofistikovaná kombinace ergogenů
 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

– Posílení hladiny bold mene.
– Posílení sexuálního libida.
– Zlepšení tréninkových výsledků.

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
Balení:120 kapslí (84 g)
 
Dávkování:4 kapsle denně se snídaní.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladnu a suchu, mimo dosah dětí.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 30 x 4 kapsle
 ve 4 kapslích
 % RHP*
 Kyselina D-asparagová
 1820 mg
 
 Maca prášek
 400 mg
 
 Zázvor prášek
 200 mg
 
 Avena sativa extrakt
 160 mg
 
 Extrakt z kopřivy
 100 mg
 
 Vitamín D
 20 µg 
 400
 Vitamín B6
 2,8 mg
 200
 Zinek
 22,5 mg
 225
 Selen 
 83 µg
 151

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 45 denních dávek.

Složení: 

kyselina D-asparagová, maca prášek, prášek ze zázvoru, avena sativa (oves setý), extrakt z kopřivy, hovězí želatina, zvlhčovadlo glycerol, protispékavá látka stearát hořečnatý, barvivo oxid titaničitý, glukonan zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, selenan sodný, cholekalciferol.

Časté otázky

Cena za NutriWorks Testo Booster 120 kapslí je 749 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S NutriWorks Testo Booster 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430057982419.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Včelí med bylinný, 950 g, BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin B12 with Folic Acid (Vit B12 a Kyselina listová), 1000 mcg, 250 pastilek, Reflex Nexgen® multivitamín 60 kapslí 2+1 ZDARMA! NEW