Organic India Tulsi Original-Tea BIO, 25 sáčků *CZ-BIO-001 certifikát

139 

Katalogové číslo: 801541050505 Kategorie: Štítek:

Popis

Tulsi Original-Tea BIO, 25 sáčků

Tři posvátné kombinace byliny Tulsi se smísily a vytvořily tento vynikající, povzbuzující a zklidňující čaj. Pocítíte zde náznak citrusu se slabými tóny koření, které společně navozují příjemné zklidnění. Směs obsahuje adaptogeny.

Obsah: 25 sáčků

Instrukce

Příprava čaje je snadná, vložte čajový sáček do šálku a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat po dobu pěti až deseti minut. Pro nejintenzivnější účinek popíjejte tři až pět šálků denně.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Bazalka pravá (Ocimum basilicum)

Složení

Časté otázky

Cena za Organic India Tulsi Original-Tea BIO, 25 sáčků *CZ-BIO-001 certifikát je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Organic India Tulsi Original-Tea BIO, 25 sáčků *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 801541050505.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - Podobné produkty: Kalabasa keramická Yaguar – oranžová, Energy Lapacho terapeutický čaj 105g, Sonnentor Lapacho – sypaný čaj 70g, Sonnentor Dobrý večer BIO čaj syp. 50g