Organic India Tulsi se zeleným čajem BIO, 25 sáčků *cz-bio-001 certifikát

139 

Katalogové číslo: 801541070435 Kategorie: Štítek:

Popis

Tulsi se zeleným čajem BIO, 25 sáčků

I přes nízkou hladinu kofeinu se ze spojení Tulsi a zeleného čaje vytvoří významný zdroj energie. Zelený čaj, který mimo jiné napomáhá spalovat tuky, je i ideálním čajem na osvěžení.

Obsah: 25 sáčků

Instrukce

Příprava čaje je snadná, vložte čajový sáček do šálku a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat po dobu pěti až deseti minut. Pro nejintenzivnější účinek popíjejte tři až pět šálků denně.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ingredience

Zelený čaj (Camellia sinensis), Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Bazalka pravá (Ocimum basilicum)

Složení

Časté otázky

Cena za Organic India Tulsi se zeleným čajem BIO, 25 sáčků *cz-bio-001 certifikát je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Organic India Tulsi se zeleným čajem BIO, 25 sáčků *cz-bio-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 801541070435.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - Podobné produkty: Sonnentor Na žížu – ovocný čaj 32,4g porcovaný, Sonnentor Oolong – černý čaj – sypaný 40g, Sonnentor Zimní noc – sáčkový čaj 45g, Sonnentor Štěstí je objevit svobodu – bylinný čaj 27g