Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu)

349 

Popis

BUTYRATE INFUSION

Různé formy onemocnění střev mají stejného jmenovatele, je jim nedostatek butyrátu ve střevech. Čeští vědci přivádí na trh optimalizovanou formu butyrátu v enterosolventní úpravě pro doplnění butyrátu. Butyrát představuje elementární krátkořetězovou mastnou kyselinu (SCFA). Je produkován zejména bakteriemi fermentujícími vlákninu ve střevě a jeho množství může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře. Enterosolventní úprava chrání butyrát před nízkým pH v žaludku a zajišťuje jeho dopravení do střeva.

Co je to butyrát

Butyrát je sůl kyseliny masélné, která se v našich střevech vyskytuje přirozeně. Je zde totiž produkován prospěšnými střevními bakteriemi. Jenže těch je u dnešní populace mizerně málo, proto je třeba butyrát suplementovat. Butyrát dokáže obnovit celistvorst sliznici střev a snížit tak pronikání toxinů do krve, díky čemuž zabraňuje a tlumí chronické záněty ve střevech. Zdraví našich střev ovlivňuje zdraví celého organismu.

Butyrát umí ve střevě rozpoznat zdravé buňky sliznice, které množí. Patogenní naopak ničí, čímž preventivně působí proti nejrůznějším střevním zánětům.

Pro koho je butyrát určen

S 99% pravděpodobností jde v dnešní době říci, že doplňovat butyrát může každý. Neboť prakticky neexistuje člověk, který by měl 100% zdravou střevní mikroflóru a sliznici.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Zdravý stav střevní mikroflóry a bezproblémové trávení.
  • Tlumení a prevence zánětů.

Balení

30 kapslí

Dávkování

1-2 kapsle denně během jídla nebo před jídlem. 

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje plnohodnotnou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek.
 

Výživové údaje

 Počet dávek v balení: podle dávkování (1 dávka odpovídá 1-2 kapslím.
 Balení obsahuje 15-30 dávek)
  1 kapsle*
 Butyrát sodný
 200 mg
*1 dávka odpovídá 1-2 kapslím. Balení obsahuje 15-30 dávek

Složení

butyrát sodný, složení obalu tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), zahušťovadlo (guma gellan), barvivo (oxid titaničitý)
Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu) je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595244310425.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Švestky sušené vypeckované BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Špaldové celozrnné těstoviny, penne, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin C 750mg 250ml ananas (Lipozomální vitamín C), BrainMax Pure Organic 24 Super Cacao, BIO RAW kakao, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát