Popcrop – Proteinové chipsy s barbecue příchutí, 60 g

41 

Katalogové číslo: 5904730218351 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Popcrop – Proteinové chipsy s barbecue příchutí, 60 g

Proteinové pyramidy jsou inovativní pomalu pečené chipsy z cereálií a zeleniny. Díky unikátní receptuře s droždím a bylinkami chutnají, jako byste je právě sundali z grilu. Při jejich výrobě používáme pouze přírodní ingredience bez alergenů a navíc do nich přidáváme hráškový protein a slunečnicový olej. Vychutnejte si svou denní dávku křupavé radosti!

Vhodné pro vegany, neobsahuje lepek ani laktózu.

Složení

Kukuřice, rýže, hrášek, slunečnicový olej, černá čočka, hráškový protein, rajčata, cibule, Himalájská sůl, nutriční droždí, černý pepř, extrakt z droždí.

Velikost balení

60 g

Časté otázky

Cena za Popcrop – Proteinové chipsy s barbecue příchutí, 60 g je 41 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Popcrop – Proteinové chipsy s barbecue příchutí, 60 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5904730218351.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chipsy - Podobné produkty: Beanny Chips Proteinové Čočkové Chipsy bezlepkové, BIO, 40g *IT-BIO-014 certifikát *IT-BIO-014 certifikát, Popcrop – Proteinové chipsy s rajčatovo-bazalkovou příchutí, 60 g, AMAIZIN Chipsy kukuřičné, 75 g, BIO *BE-BIO-02 certifikát, Popcrop – Bezlepkové kukuřičné pyramidky s rýží a himalájskou solí, 25 g