Quicksilver Scientific Lipocalm™ (podpora spánku), 50 ml

859 

Popis

Quicksilver Scientific Lipocalm™ (podpora spánku), 50 ml

LipoCalm ™ je prémiová směs obsahující PharmaGABA® a výtažky rostlin ve vyváženém poměru pro optimalizaci spánku.

GABA (kyselina gama-aminomáselná) inhibuje nebo zpomaluje nervové impulsy. Ukázalo se, že GABA z přírodních zdrojů podporuje relaxaci, zkracuje dobu usínání a prodlužuje dobu strávenou hlubokým spánkem. Dále také podporuje zdravý spánkový cyklus.

Protože tradiční podávání rostlinných výtažků může mít nízkou biologickou dostupnost, vyvinul Quicksilver Scientific® liposomální LipoCalm™. Liposomální forma chrání molekuly před rozpadem a umožňuje jim rychlejší absorpci. Kromě výjimečné rychlosti absorpce tyto malé liposomální částice zvyšují vstřebávání přes sliznici, zlepšují lymfatický oběh živin a podporuje dodávání přímo do buněk. Fosfatidylcholin v liposomech je zásadní stavební kámen mozkových buněk bohatých na lipidy. 

Doporučené dávkování

Užívejte 2 ml (4 stlačení). Před polknutím držte v ústech po dobu 30 sekund. Může být smíchán s malým množstvím vody. Nejlépe užívat na lačný žaludek nejméně 10 minut před jídlem. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.

Složení

Velikost dávky: 1 ml
Balení obsahuje 25 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Fosfolipidy (z čištěného slunečnicového lecitinu), kyselina gama-aminomáselná (jako PharmaGABA®), kapalný extrakt z byliny Skullcap (Scutellaria lateriflora), extrakt z mučenky (Passiflora incarnata), heřmánkový květový olej

350 mg   ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené, nenakupujte. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Další složky 

Voda, Glycerin, Ethanol, Vitamin E (jako d-alfa tokoferol polyethylenglykol 1000 sukcinát a Směs přírodních tokoferolů). PharmaGABA® je registrovaná ochranná známka společnosti Pharma Foods International Co., Ltd. 

Balení: 50 ml

Časté otázky

Cena za Quicksilver Scientific Lipocalm™ (podpora spánku), 50 ml je 859 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Quicksilver Scientific Lipocalm™ (podpora spánku), 50 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 752830989689.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Pistácie, pražené & solené, neloupané, 250g, NutriWorks Strong Omega 3 120 kapslí, BrainMax Pure Lyofilizovaný ananas v hořké čokoládě, BIO, 225 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Kokosový olej BIO, 500 ml *CZ-BIO-001 certifikát