Saloos Green Clay tělová a pleťová maska 100% French 80 g

112 

Katalogové číslo: 8594031327004 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Saloos – Tělová a pleťová maska zelený francouzský jíl, 80 g

Zázrak jménem zelený jíl dokáže absorbovat z pokožky toxické látky a zbavuje ji nečistot i nežádoucí mastnoty. Vyživuje, zpevňuje, regeneruje, vyhlazuje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Využívá se také při revmatických potížích nebo k prohřátí různých částí těla. Je vhodný do čistících a regeneračních pleťových a tělových masek, jemných peelingů, teplých i studených zábalů, k obkladům i koupelím.

Využití

  • Detox
  • Čistota
  • Černé tečky

Použití

Připravte si misku a dřevěnou či plastovou špachtli (bílý jíl by neměl přijít do kontaktu s kovem). Pleťovou a tělovou masku připravíte smícháním jílu a vody v poměru cca 1:1. Masku můžete vylepšit také květinovou vodou, či 2-3 kapkami vhodného 100% přírodního esenciálního oleje. Masku nanášejte na obličej, nebo na tělo mimo okolí očí a rtů. Nechte působit cca 15-20 minut, poté opláchněte teplou vodou a osušte.

Obsah 

80g

Časté otázky

Cena za Saloos Green Clay tělová a pleťová maska 100% French 80 g je 112 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Saloos Green Clay tělová a pleťová maska 100% French 80 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594031327004.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Pleťové masky - Podobné produkty: Kvitok Medová maska s kozím mlékem pro suchou a citlivou pleť, 30 ml