Sonnentor – Koření na pizzu a těstoviny, BIO, 20 g *CZ-BIO-002 certifikát

69 

Katalogové číslo: 9004145007000 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Koření na pizzu a těstoviny, BIO, 20 g

Koření na pizzu a těstoviny je určeno již podle názvu k dochucení klasických jídel Itálie. Pizze, těstovinám a lasagním dodá toto koření chuť, kterou člověk mimo Itálii často velmi těžce hledá. Koření se výborně hodí do minestrone, italské zeleninové polévky, kterou je ideální zjemnit parmezánem. Když k tomu zakousnete ciabattu, báječná večeře s přáteli může začít.

Využití

Čerstvý sýr, grilování, drůbež, zelenina, těstoviny, sýr, pizza, vegetariánská jídla, pikantní štrúdl.

Složení

Bazalka bio, tymián bio, dobromysl bio, libeček bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

20 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Koření na pizzu a těstoviny, BIO, 20 g *CZ-BIO-002 certifikát je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Koření na pizzu a těstoviny, BIO, 20 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145007000.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Bylinca – Barbecue koření, 50 g, CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 1kg, Sonnentor – Garam masala, BIO,55 g *CZ-BIO-002 certifikát, Sonnentor Anýz BIO koření 50g