Sonnentor – Selské koření na brambory, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát

99 

Katalogové číslo: 9004145006775 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Selské koření na brambory, BIO, 25 g

Způsobů přípravy brambor je opravdu mnoho. Vařené, pečené, šťouchané nebo jako bramborová kaše či bramborové knedlíky. Bez brambor si náš jídelníček neumíme představit. O změnu a šmrnc se postará Selské koření na brambory s petrželí, saturejkou, rozmarýnem, galgánem, cibulí a špetkou papriky. S okvětními lístky měsíčku a chrpy se zlatavé hlízy nebo bramborové těsto stanou opravdovou pastvou pro oko.

Využití

Brambory, dipy, vegetariánská jídla, jehněčí maso, luštěniny, čerstvý sýr, těstoviny, zapékání, zelí, quiche, grilování, sýr, pomazánky, dušené maso, zelenina, jídla z jednoho hrnce, vejce, hovězí maso, tofu / seitan, salát, chřest, houby, dýně / cuketa, vepřové maso, mrkev, jídla z obilovin.

Složení

Petržel bio, rozmarýn bio, česnek bio, saturejka bio, cibule bio, mořská sůl, chrpa květ bio, dobromysl bio, měsíček květ bio, paprika sladká bio, galgán bio, pepř černý bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

25 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Selské koření na brambory, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Selské koření na brambory, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145006775.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: CountryLife Himalájská sůl hrubá 0,5kg, CountryLife – Bujón zeleninový, kostky, BIO, 66 g *CZ-BIO-001 certifikát, Sonnentor – Římský kmín celý, BIO, 40 g *CZ-BIO-002 certifikát, Sonnentor – Lajošovo gulášové koření, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát