Swanson Aged Black Garlic (černý česnek), 30 kapslí

369 

Popis

Swanson Aged Black Garlic (černý česnek), 30 kapslí

Japonský černý česnek, který se tradičně používá v japonském léčitelství po staletí, je bohatým zdrojem fosforu, manganu, vápníku a selenu, jakož i vitamínů B6 a C. Kapsle z černého česneku také nesou až 10 krát více polyfenolů bojujících proti volným radikálům než běžný česnek. Mezi výhody japonského černého česneku patří podpora imunitních funkcí a kardiovaskulárního systému. Kvašení ve Swanson Aged Black Garlic je prováděno enzymatickou reakcí, která mu dává vyšší koncentraci antioxidantů a snižuje zápach, který je běžně spojen se syrovým česnekem.

Dávkování:

 Jako doplněk stravy si vezměte jednu kapsli denně s jídlem a vodou.

Složení v 1 kapsli:

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Fermentovaný černý česnek (Allium sativum) (celý česnek)

650 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky: Želatina, rýžové otruby
, palmitát vápenatý, silika.
 
Balení: 30 kapslí

 

 

Časté otázky

Cena za Swanson Aged Black Garlic (černý česnek), 30 kapslí je 369 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Aged Black Garlic (černý česnek), 30 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614180144.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Coffee Aroma (Arabica 30% + Robusta 70%), zrnková káva, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin B6 Pyridoxin, 100 mg, 250 kapslí, BrainMax Pure Acerola BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Superfast Ovesné Vločky, bezlepkové BIO, 1 kg *CZ-BIO-001 certifikát