Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine (Bor glycinát), 6 mg, 60 kapslí

105 

Popis

Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine, 6 mg, 60 kapslí

Bor je důležitý především jako podpora kostí. Swanson Boron z Albion’s® Bororgan Glycinate optimalizuje absorpci a biologickou dostupnost, aby zajistil účinné doplnění tohoto důležitého minerálu.

  • Podpora zdraví kostí.
  • 6 mg boru v jedné kapsli.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu tobolku jednou až třikrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Bór (od Albion® bororganický glycin) 6 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. V případě, že jste těhotná nebo kojící, konzultujte s lékařem předtím, než začnete produktu užívat. Držte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění poškozené. Skladujte na suchém a chladném místě. Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

Další složky 

Hnědá rýžová mouka, želatina, stearát hořečnatý, maltodextrin.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine (Bor glycinát), 6 mg, 60 kapslí je 105 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine (Bor glycinát), 6 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614210285.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – MycoCholest v optimálním složení, 120 rostlinných kapslí, Swanson Eleuthero Root (Sibiřský ženšen), 425 mg, 120 kapslí, Ancient+Brave – Cacao + Grass Fed Collagen, 250g, Now® Foods NOW Garcinia, 1000 mg, 120 tablet