Swanson Catuaba Bark (Katuaba), 465 mg 60 kapslí

129 

Popis

Swanson Catuaba Bark (Katuaba), 465 mg

Kůra, převzatá z kvetoucího Catuaba. Strom původem z Amazonie, byla po staletí využívána místními brazilskými kmeny. Pohodlné kapsle Swanson obsahují dostatečnou dávku kůry catuaba, která obsahuje 465 mg čisté kůry catuaba.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu tobolku jednou až třikrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Catuaba Bark (Erythroxylum catuaba) 465 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. Obsahuje dong quai; Vyvarujte se dlouhodobému vystavení přirozenému slunečnímu záření a jiným zdrojům UV světla, protože tento produkt může zvýšit fotocitlivost vaší pokožky, což může mít za následek spálení kůže nebo vyrážku.

Další složky 

Želatina, rýžová mouka, stearan hořečnatý.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Catuaba Bark (Katuaba), 465 mg 60 kapslí je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Catuaba Bark (Katuaba), 465 mg 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614114361.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: YaoMedica – Bílý zámotek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml, BrainMax Pure 100% Mandlový krém, BIO, 30 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Střevní optimalizace, Nordic Kings – Hovězí mix orgánů v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí