Swanson Reishi Mushroom Extract (Reishi extrakt), 500 mg, 90 kapslí

269 

Popis

Swanson Reishi Extract (Reishi extrakt), 500 mg, 90 kapslí

V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Extrakt s mimořádně vysokou koncentrací polysacharidů, triterpenů a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky. Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá) je jednou z nejceněnějších hub tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její účinky se využívají již více jak 4.000 let.

Reishi obsahuje betaglukany a triterpeny, má antioxidační vlastnosti a přirozeně posiluje obranyschopnost organismu. Organismus tak může lépe zvládnout infekci nebo jiná onemocnění. Kromě toho optimalizuje hladinu cholesterolu a působí na celkovou vitalitu organismu.

Dávkování:

  • běžná dávka: 1 kapsle denně 
  • kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým zeleným čajem
  • při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. 
Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Složení v 1 kapsli:

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Reishi, lesklokorka lesklá Extrakt, (10% polysacharidů)

500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Pomocné látky:
 bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

 

 

Časté otázky

Cena za Swanson Reishi Mushroom Extract (Reishi extrakt), 500 mg, 90 kapslí je 269 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Reishi Mushroom Extract (Reishi extrakt), 500 mg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614141435.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Jarrow Formulas Jarrow Beyond Bone Broth, kuřecí, 306g (Instantní vývar z kostí), BrainMax Pure Kokosový cukr BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Betula – Dětské kozí kolostrum (colostrum), 125 mg, 120 kapslí, BrainMax Pure Banán, BIO, prášek 250 g