Swanson Stinging Nettle (Kopřiva dvoudomá kořen), 500 mg, 100 kapslí

159 

Popis

Swanson Stinging Nettle (Kopřiva dvoudomá kořen), 500 mg, 100 kapslí

Obsahuje značné množství chlorofylu, což je zelené barvivo rostlin, které má detoxikační vlastnosti a pomáhá odvádět z těla škodlivé látky, včetně těžkých kovů. Mezi aktivní složky patří ve vodě rozpustné polysacharidy, které stimulují imunitní systém. Kopřiva je zdrojem vitamínů (A, B, C a E) a minerálů, kde na první místě je určitě železo, dále hořčík, vápník, křemík, draslík, fosfor. Kopřiva napomáhá funkci jater a ledvin. Má diuretické (močopudné) vlastnosti a tím pomáhá vylučování vody z těla. Podporuje činnost cévní soustavy, zvlášť při pocitu „těžkých nohou“, pomáhá udržovat zdraví kostí, kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. Taktéž podporuje peristaltiku střev a u mužů příznivě působí na prostatu.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsle 1-2 krát denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle 
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kořen kopřivy dvoudomé
   ( Urtica dioica )
500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Želatina může obsahovat jednu nebo více z následujících látek: mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Balení

100 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Swanson Stinging Nettle (Kopřiva dvoudomá kořen), 500 mg, 100 kapslí je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Stinging Nettle (Kopřiva dvoudomá kořen), 500 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614019680.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Fertility for Men 60 kapslí (potence), MycoMedica – Cordyceps CS-4 v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, Jarrow Formulas Zinc Balance, L-methionin zinek L-OptiZinc + měď, 15mg, 100 kapslí, Now® Foods NOW Double Strength Silymarin milk thistle extract (extrakt z ostropestřce s artyčokem a pampeliškou), 300 mg, 50 rostlinných kapslí