Swanson Turmeric & Bromelain (Kurkuma a Bromelain), 60 kapslí

189 

Popis

Swanson Turmeric & Bromelain (Kurkuma a Bromelain), 60 kapslí

Od dávných dob používali indičtí ájurvédští bylinkáři. Moderní věda odhalila, že kurkuma obsahuje jedinečné fytochemikálie známé jako kurcuminoidy, které mají silné antioxidační účinky, zvyšují aktivitu endogenních enzymů a antioxidantů v těle, čímž se uvolňují volné radikály. Kurkuma jejíž hlavní účinnou látkou je kurkumin bývá poprávu označovaná za všelék. Kurkumin obsažený v kurkumě má pozitivní vliv na tráveníjátrakardiovaskulární systémimunitní systém – antioxidantnervovou soustavudýchací systémstav kloubů a kostíduševní rovnováhu 

Kurkuma v kombinaci se zinkem, mědí a selenem lze také najít v komplexu BrainMax Zinc Complex. DOPORUČUJEME!  

Kurkumu můžete najít také pod našimi produkty jako BrainMax Pure Kurkuma
 

Bromelain je proteolytický enzym získávaný z rostliny ananasu, který má proteolytické vlastnosti, tedy umí trávit proteiny.

Doporučené dávkování

Jedna kapsle jednou až dvakrát denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Turmeric (Curcuma longa) (root) 300 mg ***
Bromelain (2,400 GDU/gram; 360 GDU/capsule) 150 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek nebo jakýkoli přípravek používat, zvláště pokud máte nebo jste měli problémy se žlučníkem. Pokud se u vás objeví gastrointestinální potíže, přestaňte jej používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, směs rýžového extraktu.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Turmeric & Bromelain (Kurkuma a Bromelain), 60 kapslí je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Turmeric & Bromelain (Kurkuma a Bromelain), 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614114125.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Bylinky -