Swanson Wild Yam Root (Smldinec chlupatý), 100 kapslí

279 

Popis

Swanson Wild Yam Root (Smldinec chlupatý), 100 kapslí

Wild Yam pochází původně z oblasti střední a jižní Ameriky, kde ji již před mnoha staletími používali jako léčivou rostlinu staří Aztékové a Mayové. Říká se, že kořen Wild Yamu může pomoci při řadě problému. Nejčastěji se používá v alternativní medicíně ke zmírnění příznaků menopauzy, jako je noční pocení a návaly horka a ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte dvě kapsle denně s vodou nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Extrakt z kořene Wild Yam (Smldinec chlupatý) (10% diosgeninu)

810 mg ***
Kořen Wild Yam 190 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky

Rýžová mouka, želatina.

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat. Nepoužívejte, pokud je porušeno těsnění.

Obsah balení

100 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Wild Yam Root (Smldinec chlupatý), 100 kapslí je 279 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Wild Yam Root (Smldinec chlupatý), 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614141527.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Quercetin & Bromelain, Kvercetin a Bromelain, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Granola, Goji a Kešu, BIO, 400g *CZ-BIO-001 certifikát, Viridian Ashwagandha Extract 60 kapslí Organic (indický ženšen KSM-66) *CZ-BIO-001 certifikát, MycoMedica – Coriolus v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí