URTEKRAM, Zubní pasta dětská 75ml BIO, VEG

91 

Katalogové číslo: 5765228839065 Kategorie: Štítek:

Popis

Zubní pasta pro děti využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který avšak šetrně a spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak, lehká masáž drobnými částečkami také podporuje přirozenou bělost chrupu. Křída v kombinaci s esenciálním olejem z fenyklu působí skvěle protizánětlivě, léčivě a chrání před vznikem drobných zánětů. Fenykl navíc působí pozitivně při růstu zubů, mírní bolest a urychluje prořezávání zubů. Pasta s příchutí lékořice je mimořádně vhodná pro pravidelnou péči o dětský chrup, který chrání před vznikem zubního kazu i plaku a zároveň pečuje o celou ústní dutinu.

Složení:

Uhličitan vápenatý, Voda, Glycerin1), Extrakt z listů aloe vera2), Xantanová guma, Fenyklový olej2), Esenciální olej z myrhy, Extrakt z magnólie, Limonen

1) Vyrobeno za použití ingrediencí z ekologického zemědělství, 2) Z ekologického zemědělství

Časté otázky

Cena za URTEKRAM, Zubní pasta dětská 75ml BIO, VEG je 91 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S URTEKRAM, Zubní pasta dětská 75ml BIO, VEG si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5765228839065.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní pasty - Podobné produkty: Lavera – Zubní pasta – Mátová, 75 ml, EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Zelený, Pleva Zubní pasta s propolisem – 75g, You & Oil Afrodiziakální zubní pasta s kardamomem a mátou – Pro něj (70 g)