Viridian L-Lysine 90 kapslí

399 

Popis

Viridian L-Lysine

Esenciální aminokyselina L-Lysin od Viridian Nutrition je v organické a fermentované formě. Jde o esenciální aminokyselinu, proto ho lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodáván potravou. 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Metabolismus sacharidů.
  • Podporu proteinové syntézy.

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
  • Všechny složky jsou 100% aktivní.
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Balení

90 kapslí (55,62 g)

Doporučené dávkování

Berte 1 – 3 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení vašeho lékaře.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud není lékařem určeno jinak. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu.
 

Výživové údaje

 
 Počet dávek v balení: 30-90 kapslí
 1 kapsle obsahuje
 500 mg
 

Složení 1 vegetariánské kapsle

L-Lysin 500 mg, obal kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza) na bázi vojtěšky (8,4 mg), spiruliny (2,8 mg) a borůvky (2,8 mg).
 

Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Viridian L-Lysine 90 kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian L-Lysine 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003590323.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aminokyseliny - Podobné produkty: Puhdistamo – Electrolyte Powder 120g lemon lime, Reflex L-Glutamine 500g, Puhdistamo – Electrolyte Powder 240g red berries, Puhdistamo – Electrolyte Powder 240g mango apple