Vujo – Dětský šampon a mycí gel, 250 ml

189 

Katalogové číslo: 4039693100113 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Vujo – Dětský šampon a mycí gel, 250 ml

Pokožka a vlásky vašeho dítěte jsou stále velmi jemné. Potřebují obzvláště jemné čištění, které chrání před vysycháním. Extra jemný šampon a mycí gel pro novorozence, spolehlivě a šetrně čistí a zajišťuje snadno rozčesatelné a lesklé dětské vlásky. S jemnými cukernými povrchově aktivními látkami a hydratačním organickým aloe vera.

Použití

Napěňte dostatečné množství a jemně rozetřete na vlhkou pokožku dítěte nebo vlhké vlásky. 

Složení

Voda, šťáva z listů aloe barbadensis*, koko-glukosid, glycerin, betain, Kokoyl glutamát disodný, xanthanová guma, benzoát sodný, dicapryl ether, decyglukosid, sodium cocoyl glutamate, kyselina levulinová, kyselina citrónová, glyceryl oleát, hydrolyzovaná rížový protein, sodium anisate, kyselina benzoová.

* z certifikovaného ekologického zemědělství

Velikost balení

250 ml

Časté otázky

Cena za Vujo – Dětský šampon a mycí gel, 250 ml je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vujo – Dětský šampon a mycí gel, 250 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4039693100113.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětské šampony - Podobné produkty: Ecolatiér ECOLATIER – Dětský pěnivý mycí gel "od hlavy po paty" 0+, 250 ml, OnlyBio – Jemný mycí gel pro děti od 3 let, 300 ml, Vujo – Dětský olej, 100 ml, You & Oil – Bioaktivní směs pro děti – Úleva krku (10 ml)