Weleda – Ústní voda, 50 ml

219 

Katalogové číslo: 4001638098069 Kategorie: Štítek:

Popis

Weleda – Ústní voda, 50 ml

Tip

Při drobných zánětech v dutině ústní (afty, dásně) je možné kápnout přímo na navlhčenou vatovou štětičku a tímto koncentrovanějším roztokem masírovat postižené místo. Úleva se většinou dostaví bezprostředně.
Certifikovaná přírodní kosmetika. Nositel certifikátu NATRUE – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Použití

Do sklenice s vlažnou vodou stříkneme několik kapek Ratanhové ústní vody Weleda tak, aby vznikl světle růžový roztok. Připravenou tekutinou si několikrát vypláchneme ústa, případně vykloktáme. Pozor! Výtažek z kořene ratanhy má intenzivně červenou barvu, kterou nelze odstranit z tkanin, může zabarvit i plast.

Složení

Alkohol, voda, myrhový extrakt, extrakt z kořene krameria triandra, aroma*, limonen*, linalol*, citronelol*, geraniol*, eugenol*, extrakt z kůry jírovce maďálu, fluorid vápenatý (ve vysoce zředěné formě), stříbro (ve vysoce zředěné formě), síran hořečnatý (ve vysoce zředěné formě) 

*z přírodních éterických olejů

Obsah

50 ml

Časté otázky

Cena za Weleda – Ústní voda, 50 ml je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Weleda – Ústní voda, 50 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4001638098069.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní pasty - Podobné produkty: Siddhalepa Zubní pasta Sumudu, 75g, Ecoheart Zubní pasta s eukalyptem a mátou Fresh (100 ml), LAVERA – Dětská zubní pasta, 75ml, URTEKRAM, Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO, VEG