Woseba – Bio Organic zrnková káva, 1 kg *CZ-BIO-001 certifikát

449 

Katalogové číslo: 5901123186242 Kategorie: Štítky: , ,
Značka: Káva Woseba

Popis

Woseba – Bio Organic zrnková káva, 1 kg

Káva je ručně sbíraná a tím je i šetrně přistupováno k samotné rostlině kávovníku. Díky ručnímu sběru se eliminují nezralá zrna ve sklizni a tím přispívá k výsledné kvalitě kávy. Severní Amerika je oblastí, kde se výrazně daří pěstování zrnkové kávy. Díky bohatému vývozu z této oblasti můžeme i my ochutnat čerstvou zrnkovou kávu z tohoto kontinentu s bohatou historií. Káva z plantáží Severní Ameriky je hodně podobná kávě z Jižní nebo Střední Ameriky. Ovšem i tento druh zrnkové kávy si zachovává svá specifika, která jsou pro tuto oblast tak výjimečná.

BrainMax Coffee - Káva Peru Grade 1 BIO, 1kg

Jak kávu připravovat?

Pro chuť čerstvě mleté kávy namelte množství zrn dle potřeby k okamžitému použití.

Kávu je možné používat tradiční metodou, v kávovaru, v kávovaru na espresso s filtrem, v kávovaru na espresso, ve „french pressu“.

Bez ohledu na způsob přípravy poskytuje jemnou, vyváženou chuť a vůni. Šálek této kávy je opravdové a čisté potěšení.

Hlavní charakteristika

  • 100% Arabica.
  • Dlouho pražená káva
  • Střední stupeň pražení
  • Nízká kyselost
  • Harmonická a jemná chuť
  • Baleno v kvalitním papírovém ekologickém obalu

Skladování

Kávu skladujte v suchu a chladu.

Po otevření zamezte přístupu vzduchu.

Balení

1 kg

Časté otázky

Cena za Woseba – Bio Organic zrnková káva, 1 kg *CZ-BIO-001 certifikát je 449 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Woseba – Bio Organic zrnková káva, 1 kg *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5901123186242.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva - Podobné produkty: Salvia Paradise Káva Indonésie Java 100 g, Salvia Paradise Káva Peru BIO Hmotnost: 1000g, Salvia Paradise Káva Columbia Supremo Hmotnost: 100g, Salvia Paradise Káva Ethiopia BIO Hmotnost: 100g