AllMax Nutrition Creatine (kreatin monohydrát), 1000 g

2 499 

Popis

AllMax Nutrition Creatine (kreatin monohydrát), 1000 g

Kreatin je dusíkatá sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v těle a pomáhá dodávat energii všem buňkám v těle, především svalovým. Kreatin je rychle dostupný zdroj energie pro svalové kontrakce používané ke zvýšení sportovního výkonu. Bylo prokázáno, že kreatin zvyšuje maximální sílu a vytrvalost až o 15 % a až o 30 % ve výdeji energie a výdeji energie při sportech s krátkými dávkami/intervaly.

Jak kreatin funguje?

Uvnitř svalu se kreatin váže na molekulu fosfátu za vzniku fosfokreatinu, důležitého faktoru při recyklaci adenosidtrifosfátu neboli ATP. ATP je  primárně zdroje energie pro svalovou kontrakci a další tělesné funkce. Zvýšení dodatečné energie do pracujících svalů může vést ke zvýšení síly a výkonu, zlepšení celkového tréninkového výkonu a nárůstu svalové hmoty. Kreatin nejen pomáhá svalům vydržet intenzivnější tréninky, ale také pomáhá zvýšit rychlost svalové regenerace.

Doporučené dávkování

Užívejte denně s vodou nebo džusem po probuzení a po tréninku nebo v netréninkové dny po jídle. 1. fáze: 1 odměrka 2x denně (celkem 10 g/den) po dobu 5 – 7 dnů. Udržovací fáze: 1 odměrka denně (celkem 5 g/den).

Složení

Velikost dávky: 1 odměrka (5g)
Balení obsahuje 200 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

CreaSyn TM (as Creatine Monohydrate)

5 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Upozornění pro alergeny: Vyrobeno v zařízení, které zpracovává také mléko, sóju, vejce, ořechy, arašídy, ryby, korýše a korýše.

Balení

1000 g

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za AllMax Nutrition Creatine (kreatin monohydrát), 1000 g je 2499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S AllMax Nutrition Creatine (kreatin monohydrát), 1000 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 665553200194.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Džem Borůvka, BIO, 270g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Protein čokoláda, mléčná, 80 g, BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Müsli, Čokoláda a Višně, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát