AMAIZIN Chipsy kukuřičné paprikové, 75 g, BIO *BE-BIO-02 certifikát

36 

Katalogové číslo: 8718976009584 Kategorie: Štítky: ,

Popis

AMAIZIN Chipsy kukuřičné paprikové, 75 g, BIO

Kukuřice je rostlina z čeledi lipnicovité, která může mít až šest metrů. Původně pochází z Jižní Ameriky, kde se pěstuje již přes 5000 let. Od místních indiánů se kukuřice spolu s Kolumbem dostala do Evropy. Dnes je kukuřice po pšenici a rýži nejpěstovanější obilninou na světě. V Čechách ji na polích najdeme na jižní Moravě.

Kukuřice se využívá jako krmivo, dále jako surovina na výrobu cukru, oleje a škrobu. Některé druhy se pěstují jako zelenina. V potravinářství se z kukuřice vyrábí lupínky, mouka, krupice nebo kaše. Zvláště v rozvojových zemích je kukuřice cenným zdrojem obživy.

O značce

Amaizin je značka veganských potravin z Holandska. Společnost byla založena v roce 1992 Poppe Braamem a zaměřuje se například na distribuci kukuřičných chipsů, tortill ze sóji a pšenice, kokosových krémů, kari past nebo sójových nudlí. Společnost podporuje udržitelnost, biodiverzitu a férová partnerství s farmáři. Výrobky jsou v biokvalitě a inspirovány místními recepturami

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Složení

Kukuřičná mouka* 73 %, slunečnicový olej*, paprikový mix 5 %, rýžový škrob*, jedlá mořská sůl*, glukózový sirup*, koření*, cibule*, kvasnicový extrakt*, paprikový extrakt. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2 009 kJ / 480 kcal
Tuky: 22,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 2,2 g
Sacharidy: 63,0 g
z toho cukry: 1,5 g
Bílkoviny: 6,7 g
Sůl: 1,3 g

 

Velikost balení

75 g 

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě.

Časté otázky

Cena za AMAIZIN Chipsy kukuřičné paprikové, 75 g, BIO *BE-BIO-02 certifikát je 36 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S AMAIZIN Chipsy kukuřičné paprikové, 75 g, BIO *BE-BIO-02 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8718976009584.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chipsy - Podobné produkty: Popcrop – Bezlepkové kukuřičné pyramidky s rýží a himalájskou solí, 25 g, Popcrop – Bezlepkové pohankové pyramidky s rýží, jáhly a himalájskou solí, 80 g Expirace 25/05/2023, AMAIZIN Chipsy kukuřičné, 250 g, BIO * BE-BIO-02 certifikát, AMAIZIN Chipsy kukuřičné rajčatové, 100 g, BIO * BE-BIO-02 certifikát