Beauty Box – citron a jahoda

2 099 

Katalogové číslo: 937 Kategorie: Štítek:
Značka: Luvené

Popis

Výhodná sada beauty drinků Collavio a vitamínů Vitallio Hairboost v dárkové plechovce. Základní řada Collavio s příchutí jahody a citronu obsahuje mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Intenzivní vlasová výživa Vitallio Hairboost obsahuje 4 mg astaxanthinu v každé dávce a dalších 18 aktivních látek, které mají vliv na růst, hustotu a celkový vzhled vlasů.

Obsah balení:

1 x Vlasová výživa Vitallio Hairboost

1 x Kolagen drink Collavio citron

1 x Kolagen drink Collavio jahoda

1x Dárková plechová krabička

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Beauty Box – citron a jahoda je 2099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Beauty Box – citron a jahoda si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 937.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kolagen - Podobné produkty: Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 2 kusů, Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 3 kusů, Kolagen drink Collavio Plus malina + limeta, Dárková plechová krabička