Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 3 kusů

2 498 

Katalogové číslo: 923 Kategorie: Štítek:

Popis

Lahodný beauty drink, který eliminuje první známky stárnutí, jako jsou počínající vrásky, šupinatá pokožka a uvadající pleť. Jeho pozitivní účinky pocítíte také na kvalitě svých vlasů a nehtů, které vyživí a zodolní. Příznivě působí i v boji s celulitidou.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 3 kusů je 2498 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 3 kusů si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 923.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kolagen - Podobné produkty: Dárková plechová krabička, Beauty Box – jahoda a broskev, Kolagen drink Collavio Plus malina + limeta, Kolagen drink Collavio Plus limeta – balení 2 kusů