BrainMax Aroma Difuzér DARK WOOD s osvětlením a dálkovým ovládáním

1 099 

Katalogové číslo: 8590040452984 Kategorie: Štítek:

Popis

Aroma Difuzér DARK WOOD s osvětlením a dálkovým ovládáním

Jeden stisk tlačítka na tomto difuzéru naplní místnost vůní a čerstvým zvlhčeným vzduchem. Nechte okouzlující vůní naplnit prostor a dýchejte zhluboka a v pravidelném rytmu. Vaše mysl se zklidní a může začít opravdu odpočívat. Díky nejnovější technologii v této aromalampě je potřeba méně oleje a ten se odpařuje bez použití tepla – to ještě lépe maximalizuje léčebné výhody silic obsažených v esenciálních olejích. Jak se oleje rozpadají na mikročástice, vy si můžete vychutnat jejich uklidňující nebo posilující vlastnosti.

Vše navíc můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače!

Při správném výběru éterického oleje působí léčivě proti bolestem hlavy, nespavosti, ale i na různé typy rýmy. Rozsah léčebných účinků éterických olejů je rozmanitý.

Dostatečně velký zásobník Vám umožní užít si až šest hodin nepřetržitého intenzivního používání nebo deset hodin jemného osvěžení. V případě nedostatku vody se difuzér automaticky vypne, jeho používání je zcela bezpečné. Vzhledem k tomu, že difuzér využívá chladnou mlhu namísto tepla, nehrozí nebezpečí popálení nebo vzniku požáru jako u standardních aromalamp na svíčky.

Lze použít i jako zvlhčovač vzduchu

Difuzér lze využít i bez použití esenciálních olejů jako zvlhčovač a osvěžovač vzduchu. Vzhledem k velmi tichému provozu je jeho použití vhodné i v ložnici nebo dětském pokoji pro dokonalý spánek. Kompaktní design je vhodný do každého interiéru, do pracovny nebo obytných prostor, různé barevné podsvícení umocní celkový dojem. Své využití najde i v salonech krásy a wellness a masážních centrech.

Parametry aroma difuzéru:

Rozměry:

  • 13,8 x 14,3 cm

Kapacita zásobníku na vodu:

  • 400 ml

Množství přeměněné tekutiny:

  • 30-40 ml/h

Váha:

  • 500 g

Materiál:

  • PP

Barva:

  • Dřevěná textura tmavá 

Osvětlení:

  • 7 barev

Časovač

  • 2hod/4hod

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Aroma Difuzér DARK WOOD s osvětlením a dálkovým ovládáním je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Aroma Difuzér DARK WOOD s osvětlením a dálkovým ovládáním si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8590040452984.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml, BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely, BrainMax CéBéDé ULTRA, 30%, éterický olej, 10 ml, BrainMax Aroma Difuzér náhradní filtr (pro STARLINE)