Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Hip Seed oil (éterický šípkový olej), 30 ml

209 

Katalogové číslo: 733739075956 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Rose Hip Seed oil (éterický olej Šípek), 30 ml

  • Výživa, revitalizace a hydratace pokožky.

100% čistý šípkový olej je výborný pro revitalizaci pokožky. Čistý olej ze semen šípkové růže je bohatý na omega-6 esenciální mastné kyseliny. Tento olej lze použít k podpoře obnovy pokožky a hydrataci.

Doporučené použití

Naneste 2-3 kapky na očištěnou suchou tvář, krk, tělo nebo pokožku hlavy a vmasírujte.

Složení 

100% čistý olej ze semen šípku. (Rosa Canina, Rosa Rubiginosa, Rosa Moschata).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

 

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Hip Seed oil (éterický šípkový olej), 30 ml je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Hip Seed oil (éterický šípkový olej), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075956.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Patchouli (éterický olej Pačula obecná), 30 ml, BrainMax CéBéDé ULTIMATE, 40%, éterický olej, 10 ml, BrainMax Aroma Difuzér Kitty, BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g