BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno *CZ-BIO-001 certifikát

199 

Popis

BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno

Výběrová zrnková káva v BIO kvalitě. V aroma jemné citrusy, trochu kakaa, a zajímavá kombinace koření. Ta se projevuje intenzivněji v chuti v kombinaci s jemnou aciditou spíše na začátku a potom je doplněná příjemnou dochutí sladší mléčné čokolády. Peru je podobně jako Brazílie synonymem kvalitní kávy a konkrétně v regionu Cajamarca, odkud tato káva pochází, je to způsob jak zajistit obživu drobným zemědělcům. Plantáže a klimatické podmínky ve vyšších nadmořských výškách v severním Peru kávě svědčí. Proto si můžeme vychutnat lahodnou kávu s chutí hořké čokolády a cítit aroma květin. Káva je tříděna ručně a do nejvyšší jakostní třídy Gr. 1 jsou vybírána ta nejlepší zrna bez příměsi.

BrainMax Coffee - Káva Peru Grade 1 BIO, 1kg

Jak kávu připravovat?

Pro chuť čerstvě mleté kávy namelte množství zrn dle potřeba k okamžitému použití. Podle hrubosti mletí je tato káva vhodná pro přípravu espressa, či filtru.

Přednosti BrainMax Coffee Peru Grade

Vyvážená chuť

Výběrová káva má vyváženou chuť a aroma díky svému zpracování. 

 

Původ

Káva pochází z lesních oblastí regionu Cajamarca a jsou tak podporování drobní zemědělci.

BIO kvalita

Káva je té nejvyšší kvality, bez pesticidů a dalších pro tělo nepříznivých látek.

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše káva má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% Zrnková BIO Arabica

Původ: Peru

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 1kg

Časté otázky

Cena za BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno *CZ-BIO-001 certifikát je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190022468.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Pregnancy Complex 60 kapslí (těhotenství), Hepatica – Capra Colostrum ( Kozí kolostrum ) 500 mg, 120 kapslí, BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Riboflavin Vitamin B-2, 100 mg, 100 kapslí