BrainMax Pure Karafa, 1,5 l

399 

Popis

Kvalitní odolné sklo

BrainMax Pure karafa je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla. Borosilikátové sklo (známé také jako boritokřemičité sklo) je varné sklo, které obsahuje vysoké procento oxidu křemičitého a oxidu boritého. Vaše nápoje tak budou v kontaktu pouze s přírodním materiálem, který nikterak nekontaminuje vodu.

Karafa-uvodv1

Elegance, jednoduchost

Sklo je designová záležitost a jednoduché a čisté tvary jsou vždy zárukou nadčasovosti. Na každém stole se tak naše karafa stane středobodem pozornosti vašich hostů a dá vyniknout vašim nápojům. Stejně jako dobře naservírované jídlo chutná lépe, tak krásně připravený nápoj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také oči.

 

karafa-vrch

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% borosilikátové sklo, kov, těsnění z lékařského silikonu, bambus

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Objem: 1,5 l

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Karafa, 1,5 l je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Karafa, 1,5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026220.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Směs na chléb se semínky, špaldová, 400 g, BIO *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Thyroid Energy (Štítná žláza), 180 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Proteinová tyčinka, Kokos, 60 g Protein Bar Coconut Dream, mcePharma COLOSTRUM 800 mg + Vitamín D3 500IU, 30 sticků s jahodovou příchutí