BrainMax Coffee Káva Peru Grade 1, mletá, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

299 

Popis

Nejvyšší kvalita organické kávy z Peru

100% organická Arabica se sladší chutí a náznaky zralého ovoce. Káva je tříděna ručně a do nejvyšší jakostní třídy Grade 1 jsou vybírána ta nejlepší zrna bez příměsi.

káva
káva

Jak kávu připravovat?

Káva je namletá pro okamžitou přípravu v moka konvičce, pákovém kávovaru nebo jako cold brew. Nicméně stejně tak můžete použít french press. Doporučujeme uchovávat ve vzduchotěsné nádobě, protože vzduch kávě škodí a káva tak přichází o své aroma. Káva má tendenci absorbovat vše, co se nachází v jejím okolí, proto ukládejte mimo ostatní potraviny, především koření a jiné aromatické potraviny.

Nejvhodnější čas na kávu?

Pokud máte kávu jako jeden ze zdrojů energie během dne zaměřte se na konkrétní hodinu. Během dne totiž dochází se kolísání hladiny kortizolu a v případě, že si dáte kávu ve chvíli, kdy je hladina kortizolu na vrcholu, můžete tím narušit normální ranní produkci kortizolu a zatěžovat nadledvinky. Hladina kortizolu vyvrcholí kolem 8:30, poté začne klesat a kolem poledne jeho hladina znovu stoupne. Takže 9:30 až 11:00 je nejvhodnějším časem pro maximální využití kofeinu.

kdy si dat kavu

Organická káva z Peru

Za BIO kvalitu jsou označeny pouze kávy, u kterých se při pěstování používají pouze organická hnojiva bez použití umělých chemických látek. A to jak v samotné sezóně pěstování, tak ani v předešlých letech. Organické pěstování kávy navíc přispívá k udržitelnému životnímu prostředí, protože zvyšuje odolnost rostlin vůči chorobám.

bio kava

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia
 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100% Arabica.

Země původu: Peru

Skladování: Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 250 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Coffee Káva Peru Grade 1, mletá, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Coffee Káva Peru Grade 1, mletá, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190029986.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Curcumin Co-Q10 60 kapslí (Kurkumin a Koenzym Q10), Swanson Sulforaphane Broccoli extract (Sulforafan z extraktu z brokolice), 400 mcg, 60 rostlinných kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Lactoferrin (laktoferin), 250 mg, 60 softgelových kapslí, BrainMax Pure Cashula, Kešu krém s malinami a bílou čokoládou, BIO, 30 g