Sunwarrior Liquid Light 946 ml

999 

Popis

Sunwarrior Liquid Light, 946,4 ml

Liquid Light (tekuté světlo) je unikátní doplněk stravy vyráběný za studena extrakcí ze starodávného zkamenělého rostlinného materiálu.

Obsahuje

 • kyselinu fulvinovou – to je komplex organických látek vznikajících přirozenými cestami při rozkladu organické hmoty.
 • minerály a stopové prvky – ty jsou zde navázány v přirozených komplexech, tedy vlastně ve stejné formě, v jaké minerály získávají z půdy i rostliny.

V čem je Liquid Light prospěšný pro lidské tělo?

 • Je přirozeným zdrojem minerálů a stopových látek.
 • Je to vlastně přírodní minerální, elektrolytický roztok.
 • Vedle běžných minerálních látek obsahuje neobvykle široké spektrum stopových prvků, které jsou pro lidské tělo velmi důležité, byť je potřebujeme jen v minimálních množstvích.
 • Směs přírodních organických látek, nazývaných souhrnně jako kyselina fulvinová (také kyselina fulvová), přináší lidskému tělu velké množství účinků.

Pro koho je přípravek vhodný a jak jej používat?

 • Pro každého, kdo chce do těla doplnit minerální a stopové prvky
 • Pro sportovce – Liquid Light je vlastně čistý přírodní iontový nápoj (zde najdete jeden z možných receptů na přípravu).,

Jeho přírodní charakter ho odlišuje od běžně dostupných „syntetických“ iontových nápojů hned v několika aspektech

 • Běžně dostupné iontové nápoje jsou určeny pro rychlé doplnění „vypocených“ iontů, proto často obsahují jen několik základních minerálů, jako sodík, draslík, vápník, hořčík a fosfor.
 • Oproti nim Liquid Light obsahuje celé spektrum minerálů a stopových prvků, které sice lidské tělo při sportu tak rychle nevypotí a potřebuje některé z nich jen v minimálních dávkách, ale pro jeho fungování jsou stejně důležité jako třeba známější vápník nebo hořčík.
 • Běžné iontové nápoje obsahují vyšší koncentrace jen těchto rychle vypocených minerálů.
 • Liquid Light je organickou směsí, ve které je obtížné stanovit přesná množství jednotlivých minerálů.
 • Liquid Light tak můžete užívat nezávisle na sportovní aktivitě, třeba každé ráno.
 • Liquid Light můžete také jednoduše smíchat s dalším koncentrovanějších roztokem minerálů, které tělo při sportu rychle vypotí, a vznikne tak nápoj s celým spektrem minerálů a stopových prvků, tedy iontový nápoj v pravém slova smyslu – nápoj bez přidaných rychlých zdrojů energie nebo urychlovačů metabolizmu.

Ve specifických případech se Liquid Light doporučuje k užívání spíše pro jeho obsah kyseliny fulvinové. Tato směs organických látek totiž v lidském těle působí na mnoha úrovních. Proběhla již řada vědeckých studií, které mají za cíl její účinky blíže pochopit a popsat. Takových údajů máme ale zatím k dispozici velmi málo.

Doporučené dávkování

dvě polévkové lžíce denně (ráno a večer/před a po cvičení)

Použití

Lze smíchat s vodou, džusem nebo koktejlem.

Složení

voda, komplex stopových množství minerálů a látek: Antimon, Baryum, Beryllium, Bismut, Bor, Brom, Cesium, Chlór, Chrom, Draslík, Dysprosium, Erbium, Europium, Fosfor, Gadolinium, Galium, Germanium, Hafnium, Hliník, Holmium, Hořčík, Indium, Iridium, Kadmium, Kobalt, Křemík, Lithium, Lutecium, Mangan, Měď, Molybden, Neodymium, Nikl, Niob, Osmium, Paladium, Platina, Praseodym, Rhenium, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Samarium, Skandium, Selen, Síra, Stříbro, Sodík, Stontium, Tantal, Telur, Terbium, Thalium, Thorium, Thulium, Tin, Titan, Tungsten, Vápník, Ytterbium, Yttrium, Zinek, Zirkon, Zlato, Železo.

Obsah

946,4ml = 32 dávek

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Země původu 

USA (Nevada)

Časté otázky

Cena za Sunwarrior Liquid Light 946 ml je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sunwarrior Liquid Light 946 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 814784024486.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure 100% Arašídový krém, BIO, 30 g, Now® Foods NOW Vitamin B6 Pyridoxin, 100 mg, 250 kapslí, Viridian Saffron Extract (Šafrán) 30kapslí, Now® Foods NOW CoQ10 (koenzym Q10) + Hloh, 100 mg, 180 rostlinných kapslí