BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát

399 

Popis

BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g

Výběrová mletá káva v BIO kvalitě s extraktem z vitálních hub. Objevte vyváženou chuť a nové přínosy pro Vaše lepší já. Ve srovnání s klasickou kávou obsahuje mnohem širší spektrum různých zajímavých látek čistě přírodního původu s potenciálními účinky na náš organismus.

Reishi, Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá nebo též „houba nesmrtelnosti“ obsahuje množství vitamínů, minerálů i velké množství polysacharidů beta glukanů, ganoderanů, triterpenů, kam patří i kyselina ganoderická či lanostany.

Účinky Reishi podle schválených zdravotních tvrzení EU:

  • Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
  • Normální funkce oběhové soustavy
  • Normální hladina cholesterolu v krvi

Cordyceps militaris (housenice červená) je v čínské medicíně často spojována s harmonizací těla a doplněním energie, díky tomu je například poměrně populárním suplementem napříč různými odvětvími atletiky. Podobně jako v reishi v ní můžeme najít řadu polysacharidů, adenosinů, nukleosidů, vitamínů, minerálů i aminokyselin.

Více informací o vitálních houbách se dozvíte na BrainPedia.cz

brainmax-coffee-infografika-brainmarket-cz-white
BrainMax Coffee - Káva s medicinálními houbami - Reishi & Cordyceps, 200g - BrainMarket.cz

 

Proč tuto kávu?

Směs se liší především vysokým obsahem houbové složky, který je až dvojnásobný oproti jiným produktům. Díky tomu Vám stačí 1-2 šálky denně pro dosažení doporučené denní dávky vitálních hub. Navíc používáme kromě extraktů, které jsou zaměřeny především na obsah polysacharidů, i houbové prášky, které větší množství látek typických pro houby. Houbové prášky a extrakty, které jsou použity jsou v bio kvalitě a jsou testovány na více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Výtažky obsahují minimální množství 30% polysacharidů. 

Káva pro tuto směs pochází z hor západu Guatemaly, z lokální pěstitelské komunity. Místní farmáři kromě kávy pěstují i jiné plodiny, čímž podporují zachování biodiversity a ochranu místních ekosystémů. Káva pochází z nadmořské výšky 1400-2000 m.n.m, je zpracována promytou metodou a má charakteristiky jablka, mléčné čokolády a ořechů.

Jak kávu připravovat?

Směs je výhradně z mleté kávy a doporučujeme ji připravovat ve formě french pressu. Ideálně v poměru zhruba 14 ml vody na 1 g směsi. Voda by neměla překročit teplotu 95°. Doporučujeme pít 1 až 2 šálky této kávy denně.

Přednosti BrainMax Coffee s vitálními houbami

Vyvážená chuť

Výběrová káva má vyváženou chuť a aroma díky svému zpracování. 

 

Extrakt z vitálních hub

Extrakty z vitálních hub Reishi a Cordyceps, které mají příznivé účinky na organismus.

BIO kvalita

BIO káva i houby té nejvyšší kvality, bez pesticidů a dalších pro tělo nepříznivých látek.

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše káva má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Výběrová káva arabica 92%, Reishi extrakt a prášek 4%, Cordyceps extrakt a prášek 4%

Původ: Guatemala, Čína

Pražení: Střední

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 200 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021706.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Korean Ginseng (korejský ženšen), 500 mg 100 kapslí, Swanson Full Spectrum Olive Leaf, 400mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí, Now® Foods NOW Papaya Enzymes, přírodní trávící enzymy, 180 pastilek, BrainMax Pure Zeronella, Lískooříškový krém s hořkou čokoládou, 250 g