BrainMax Pravý čínský bílý čaj BAI MU DAN nejvyšší kvality, 100 g

259 

Katalogové číslo: 8594190026077 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

Pravý čínský bílý čaj BAI MU DAN nejvyšší kvality, 100 g

Exkluzivně přinášíme tento bílý čaj nejvyšší kvality. Bai Mu Dan se sbírá brzy na jaře, aby si zachoval svou svěží a jemnou chuť a bohaté antioxidační účinky. Je dobře známý v čínské medicíně je nabitý polyfenoly, které podporují imunitní systém.

Pro správné vaření Bai Mu Dan byste měli ideálně použít 2-3 čajové lžičky. Louhujte při 90 ºC po dobu 1 – 2 minuty. Pokud dáváte přednost silnější chuti, můžete prodloužit dobu louhování až na 3-4 minuty. Je však velmi důležité, abyste vodu udržovali hluboko pod bodem varu a nepřipálili tak jemné lístky bílého čaje a nezbavili se prospěšných živin a lahodné chuti.

ss
Bílé čaje se téměř nezpracovávají – suší se venku tři dny. Proto si zachovávají všechny vlastnosti štědře dané přírodou. Pro tento čaj se sklízejí pouze jemné bílé pupeny a dva horní lístky mladých čajových výhonků. Listy po usušení ztmavnou, zatímco pupen zůstává světlý, s lehkým stříbrným nádechem. Tato kombinace poupat a mladých listů vytváří dobře vyváženou směs květin a sladkého ovoce.
cinske_caje_bai_mu_dan_Infografika_Instagram_BrainMarket


Hlavní přínosy pití pravého bílého čaje:

  • extrémně silný přírodní antioxidant
  • zlepšuje kognitivní funkce a zdraví mozku
  • chrání před osteoporózou
  • posiluje kardiovaskulární systém
  • zpomaluje stárnutí pleti
  • snižuje riziko inzulínové resistence
  • ochraňuje zubní sklovinu

Příprava

Do vyhřáté konvičky o objemu cca 500 ml vsypeme cca 8 gramů čajových lístků (3 vrchovaté polévkové lžíce). Zalijeme vodou o teplotě cca 80°C, ponecháme louhovat cca 1,5 minuty, slijeme do druhé konvičky či odpovídajících šálků. Tento postup můžeme opakovat 3-4x s tím, že teplota vody se postupně zvyšuje a doba louhování prodlužuje

Upozornění:

Nikdy nezalívejte nový nálev vřelou vodou, došlo by ke spálení pupenů a lístků.

 

Balení: 100 g

 

 

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Pravý čínský bílý čaj BAI MU DAN nejvyšší kvality, 100 g je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pravý čínský bílý čaj BAI MU DAN nejvyšší kvality, 100 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026077.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - Podobné produkty: Sonnentor Darjeeling – černý čaj – dvoukomorový 27g, Nerezové sítko na čaj Klára, Sonenntor Ježíškův nebeský čaj 60g sypaný, Yaguar – Wild Energy 0,5kg