BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g

49 

Popis

BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g

Trvá asi rok, než kakaový strom vyprodukuje dostatek lusků na výrobu asi 10 malých čokoládových tyčinek. Aztékové milovali a vážili si kakaových bobů natolik, že je začali používat jako platidlo. A zajímavostí je také to, že kakaovníky mohou ve skutečnosti žít až 200 let. 

horka cokolada cebede

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Kakaová hmota, cukr, loupané konopné semínko (10 %), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (sójový lecitin), vanilkové aroma, konopný extrakt obsahující CéBéDé. Alergeny jsou ve složení zvýrazněny tučně.

Upozornění: Určeno pouze pro sběratelské účely. Ukládat mimo dosah dětí.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g je 49 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023892.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Lemon oil (éterický olej Citrón), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Hip Seed oil (éterický šípkový olej), 30 ml, BrainMax Aroma Difuzér náhradní filtr (pro STARLINE)