Now® Foods NOW Essential Oil, Basil oil (esenciální olej Bazalka), 30 ml

139 

Katalogové číslo: 733739075161 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Basil oil (esenciální olej Bazalka), 30 ml

  • Teplá, kořeněná vůně.
  • Dobře se mísící s citrónovým a ylang ylang olejem.
  • Atributy: povznášející, energizující a čistící.

Metoda extrakce: parovodní destilací z listů rostliny.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý bazalkový olej (Ocimum basilicum).

Upozornění  

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Basil oil (esenciální olej Bazalka), 30 ml je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Basil oil (esenciální olej Bazalka), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075161.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Absolute Oil Blend (éterický olej Růže), 30 ml, Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici), Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E14, 5,5 W, s ovladačem, stmívatelná, BrainMax Aroma Difuzér GLANC (modrý) 260 ml