Now® Foods NOW Papaya Enzymes, přírodní trávící enzymy, 180 pastilek

189 

Popis

NOW Papaya Enzymes, přírodní trávící enzymy, 180 pastilek

Trávicí enzymy jsou nezbytné pro vstřebávání a plné využití potravy v těle. Schopnost těla vytvářet enzymy s věkem a stresem klesá, a proto klesá schopnost samotného procesu trávení. Pastilky Papaya Enzyme mají osvěžující chuť a podporují trávení. Kromě vysokého obsahu papáji a papainu (enzym z plodů papaji) obsahují také celé spektrum enzymů jako proteáza, lipáza a celuláza, ale také bromelain z ananasu. Pastilky mohou posloužit i pro osvěžení dechu, díky obsahu máty.

Doporučené dávkování

2 kapsle po jídle. U dětí (nad 4 roky) žvýkejte nebo rozpusťte 1 pastilku v ústech po jídle nebo podle potřeby.

Složení

velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy 2 g <1%
Cukerné alkoholy (sorbitol a mannitol) 1 g ***

Papain (od Papaya) (2000 USP / mg)

100 mg   ***
Prášek z plodu papáji 80 mg   ***

Bromelain (z ananasu) (2400 GDU / g)

20 mg ***
Proteáza (5 000 FCC / g) 20 mg ***
Lipáza (10 000 USP / g) 2 mg ***
Celuláza (4000 FCC / g) 0,6 mg ***
Alfa-Amyláza (25 000 USP / g) 2 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (včetně alergie na papáju nebo ananas), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky (zejména na ředění krve), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, máty peprné listové, pepermintový olej a měďnatý chlorofylin (chlorofyl).
Obsahuje siřičitany. 
Neobsahuje sóju, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. 

Balení

180 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Papaya Enzymes, přírodní trávící enzymy, 180 pastilek je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Papaya Enzymes, přírodní trávící enzymy, 180 pastilek si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739029706.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Life Extension, Optimized Quercetin, Kvercetin, 250 mg, 60 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Rýže, divoká BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Kokosový krém BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát, Doctor’s Best Doctor’s Best Vitamin D3, 5000 IU, 360 kapslí