BrainMax Pure Kokosový cukr BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

79 

Popis

Přírodní alternativa k řepnému cukru

Kokosový cukr je bohatý na inulin, což je přírodní prebiotikum, které je prospěšné pro střevní mikrobiom. Pomáhá vyživovat zdraví prospěšné bakterie a tím je pro nás daleko větším přínosem pro náš mikrobiom než řepný cukr.

Kokosový cukr

Nektar z květů kokosové palmy

Kokosový cukr se získává z nektaru květů kokosové palmy, který se nechá zkrystalizovat. Po získání dostatečného množství nektaru se za optimální teploty odstraní veškeré škodlivé prvky, které by mohl obsahovat. Až poté dochází ke krystalizaci. Výsledkem je kokosový cukr v BIO kvalitě pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Kokosový cukr

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1640 kJ / 385 kcal
Tuky < 0,1 g
– z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g

Sacharidy 92,4 g
– z toho cukry 87 g
Vláknina < 1,7 g
Bílkoviny 9,3 g
Sůl

0,43 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Kokosový cukr

Původ: Indonésie

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 250 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Kokosový cukr BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Kokosový cukr BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021515.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Lyofilizované maliny v hořké čokoládě, 185 g, Viridian Magnesium Citrate Powder 150 g, Life Extension L-Tryptofan 500 mg, 90 rostlinných kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Methyl Folate (aktivní forma kyseliny listové), 400 mcg, 60 kapslí