Swanson White Willow Bark (vrba bílá) 400 mg, 90 kapslí

179 

Popis

Swanson White Willow Bark (vrba bílá) 400 mg, 90 kapslí

Salicin v bílé vrbové kůře je základem, ze kterého byla vyvinuta řada moderních zdravotních přípravků. Bylina samotná se používá po staletí. Moderní bylinkáři nadále doporučují White Willow Bark pro její schopnost podporovat zdraví kloubů bez podráždění žaludku.

  • Podporuje zdraví kloubů.
  • Starověké bylinné zdraví tonikum.
  • Normální funkce dýchacího systému.
  • Hormonální rovnováha.
  • Relaxace – spánek.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli třikrát denně.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kůra bílé vrby (Salix alba) 400 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte, jste alergičtí na salicyláty, jako je aspirin nebo máte gastritidu nebo vředy. Pokud se u vás objeví žaludeční potíže, přestaňte jej používat. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je porušeno těsnění. Uchovejte v chladu a suchu.

Další složky 

 Želatina, rýžová mouka, stearan hořečnatý.

Obsah baleni: 90 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson White Willow Bark (vrba bílá) 400 mg, 90 kapslí je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson White Willow Bark (vrba bílá) 400 mg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614113562.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Banán, BIO, prášek 500 g, BrainMax Pure Karafa, 1,5 l, BrainMax Pásky proti chrápání, 30 ks, BrainMax Pure Lámaná čokoláda mléčná, švestky a mák, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát