BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1,6 l

599 

Popis

Nerezové boxy místo plastu

Nerezový box je vynikající pro uložení a přenášení pokrmů. Ve srovnání s plastovými boxy jsou ty z nerezové oceli bez BPA a dalších toxinů, včetně mikroplastů. Nádoba navíc skvěle těsní, je lehká a box je snadno omyvatelný. Lze jej umývat i v myčce na nádobí.

svacin. box

Nerez nahradil plasty!

Box z nerezové oceli je ideálním společníkem na pikniky, cestování, do školy nebo do kanceláře. Je vysoce odolný a lze v něm kombinovat různé druhy potravin. Box nepřejímá pachy a potraviny si tak zachovávají svou autentickou chuť. Může sloužit po celá léta a tím se trvale snižuje produkovaný odpad a je mnohem odolnější než skleněné dózy.

 

gif krabicka

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: nerezová ocel

Rozměry: 19,3 cm x 14,3 cm x 7,5 cm

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Objem: 1,6 l

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1,6 l je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1,6 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190029849.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Life Extension Two Per Day multivitamín, 120 tablet, Viridian Black Seed 450mg 90 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát, MycoMedica – Cordyceps CS-4 v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, BrainMax Coffee Mexico, zrnková káva, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát