BrainMax Pure Rýže, hnědá, Jasmínová BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát

99 

Popis

BrainMax Pure Rýže, hnědá, Jasmínová BIO, 1kg

Jasmínová rýže, která si získala jméno podle jasmínového květu, je aromatická dlouhozrnná rýže, která je oblíbená pro svou specifickou chuť a strukturu. Původně pochází z Thajska a kromě perfektního využití v asijské kuchyni a výborné chuti, obsahuje celou řadu živin jako jsou minerály, včetně manganu, folátu, selenu a železa.

Rýže má charakteristickou vůni, která je způsobena přirozenou produkcí rostlinných aromatických sloučenin. Zatímco bílá jasmínová rýže prošla zpracováním, kde došlo k odstranění obalu zrna, hnědý druh je celé zrno. Díky tomu obsahuje hnědá rýže více nestravitelné vlákniny, která snižuje hladinu cholesterolu a krevního tlaku. Jasmínová rýže má nízký glykemický index, nezvyšuje tak příliš hladinu krevního cukru a proto je vhodná i pro diabetiky. 

Jak rýži připravit?

Jasmínovou rýži je před vařením potřeba propláchnout čistou vodou. Rýži přesypte do hrnce a zalijte studenou (ne úplně chladnou) vodou v poměru 1:2, tedy jeden díl rýže na dva díly vody. Osolte a na mírném plameni přiveďte k varu. Jakmile začne voda vřít, ztlumte teplotu a nechte na plotně probublávat, dokud se všechna voda neodpaří. Poté hrnec dejte buď do mírně předehřáté trouby – okolo 50°C na zhruba 10 minut dojít. Druhou možností je ta, kterou známe už od našich babiček – zabalit hrnec do utěrky a nechat 20 minut pod peřinou.
 
BrainMax Pure Rýže - hnědá, Jasmínová BIO, 1kg
BrainMax Pure Rýže - hnědá, Jasmínová BIO, 1kg

Přednosti BrainMax Pure Jasmínové rýže:

  • Zdroj energie
  • Široké spektrum využití.
  • Přirozeně bezlepková.
  • Bez GMO.
  • BIO, RAW, VEGAN.

Možnosti použití Jasmínové rýže

  • Můžete použít jako přílohu.
  • Vhodná k masovým i bezmasým pokrmům.
  • Přidat do zeleninových salátů.

Přednosti BrainMax Pure Jasmínové rýže

Zdroj vlákniny

Vysoký obsah vlákniny pomáhá trávicímu systému.

 

Nízký glykemický index

Díky vysokému množství vlákniny má rýže nízký glykemický index a je tak vhodná pro diabetiky.

Přirozeně bezlepková

Rýže patří mezi přirozeně bezlepkové potraviny, takže je vhodná i pro osoby s celiakií.

Výživové hodnoty BrainMax Pure Jasmínová rýže hnědá BIO - BrainMarket.cz

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše jasmínová rýže má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% organická jasmínová rýže

Původ: Kambodža

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 1kg

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Rýže, hnědá, Jasmínová BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Rýže, hnědá, Jasmínová BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190022000.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Almonda, Ruby čokoláda, mandlový krém s čokoládou, 30 g, BrainMax Pure Rýže, bílá, Basmati BIO, 1kg *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Lipozomální Kolagen komplex, 250 ml, BrainMax Pure Kešu ořechy BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát