BrainMax Pure Skleněná láhev v termo obalu, 530 ml

299 

Popis

Kvalitní odolné sklo

BrainMax Pure láhev je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla. Borosilikátové sklo (známé také jako boritokřemičité sklo) je varné sklo, které obsahuje vysoké procento oxidu křemičitého a oxidu boritého. Vaše nápoje tak budou v kontaktu pouze s přírodním materiálem, který nikterak nekontaminuje vodu.

sklenena lahev

Elegance, jednoduchost

Sklo je designová záležitost a jednoduché a čisté tvary jsou vždy zárukou nadčasovosti. Láhev je krásně čirá a termo obal umožňuje uchování teploty nápoje. Hrdlo láhve je uzavřeno víčkem z nerezové oceli a těsněním z lékařského silikonu. Stejně jako dobře naservírované jídlo chutná lépe, tak krásně připravený nápoj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také oči.

lahev ruzenin

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% borosilikátové sklo, nerezová ocel, těsnění z lékařského silikonu.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Objem: 530 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Skleněná láhev v termo obalu, 530 ml je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Skleněná láhev v termo obalu, 530 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026763.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu), Now® Foods NOW Vitamin B6 Pyridoxin, 100 mg, 250 kapslí, BrainMax Pure Lyofilizovaný ananas, kousky, BIO 45 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Citrus Bioflavonoids (citrusové bioflavonoidy) 700 mg, 100 kapslí